info@tubsiad.org|+387 62 789 740
facebook| twitter| instagram| google| youtube
TR| BA
TUBSİAD
Türk Bosna-Hersek İş Adamları Derneği
TUBSIAD
Güçlü Türkiye
Güçlü Bosna-Hersek
Doğalgaz’ın Kalbi İstanbul’da Atacak

Bu sene 7.si gerçekleşecek olan Uluslararası Doğalgaz Kongre & Fuarı, 2-3 Kasım 2017 tarihlerinde, 10.000 metrekarelik fuar alanında, 250’yi aşkın yerli ve yabancı firmaların ve 5000 ziyaretçinin katılımıyla Haliç Kongre Merkezinde yapılacak.
Doğalgaz sektöründe Türkiye’deki tek Kongre ve Fuar olma özelliği taşıyan INGAS 2017, Uluslararası Gaz Birliği (IGU) ve Avrupa Gaz Araştırma Grubu (GERG) üyesi olan İGDAŞ’ın ev sahipliğinde, T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu destekleriyle gerçekleşiyor.
Sektör paydaşlarını İstanbul’da biraraya getirecek bu uluslararası platformda doğalgaz jeopolitiği ve arz güvenliği, doğalgaz sektöründe risk ve fırsat yönetimi, doğalgaz piyasasında hukuki düzenlemeler, iklim ve çevre, doğalgaz ve insan, üretim-depolama-LNG-CNG, akıllı şebekeler ve siber güvenlik, sürdürülebilir iç tesisat yönetimi, doğalgaz sektöründe finans ve finans kaynaklarına erişim, doğalgaz işletmeciliği ve yeni yaklaşımlar, yeni teknolojiler, inovasyon ve Ar-Ge gibi  çok çeşitli konular tartışılacak. 
 
Türkiye’nin Doğalgaz Hubı Olma Konusunda Önemli Stratejiler Masaya Yatırılacak

Fuarla eş zamanlı gerçekleşecek olan Kongrede iki gün boyunca, ikili görüşmeler, paneller ve oturumlar uzman kişilerin yönetiminde gerçekleştirilecek olup Türkiye’nin doğalgaz hubı olmasını amaçlayan ve bu bağlamda önemli staratejilerin masaya yatırılacağı INGAS 2017’de birçok yabancı bakanın açılış konuşmalarına katılımı da olacak. 

Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, Azerbaycan, Avusturya, Bahreyn, Belarus, Birleşik Arap Emirlikleri, Bulgaristan, Cezayir, Cape Town, Cibuti, Çin, Fas, Fransa Etiyopya, Gana, Gürcistan, Güney Sudan, Hollanda, Hindistan, Irak, İngiltere, İran, İsveç, İtalya, Kanada, Kazakistan, Kırgızistan, Katar, Kenya, Kuveyt, Makedonya, Nijerya, Oman, Özbekistan,  Rusya, Romanya, Suudi Arabistan, Ürdün, Ukrayna, ve Yunanistan Ülkelerinden gelen devlet temsilcilerinin, üst düzey delegasyonun ve uluslararası basınında yer alacağı INGAS 2017; Bosna-Hersek’ten de hem devlet düzeyinde hem de sektörel katılım için Türk Bosna-Hersek İş Adamları Derneği olarak çalışmalara başladı.

INGAS 2017, iki gün boyunca İstanbul’da önemli ticari anlaşmalara ve ikili görüşmelere  ev sahipliği yapacak.

“Güçlü Ülke Güçlü Türkiye” vizyonunda önemli bir çalışma olacak 7. Uluslararası Doğalgaz Kongre & Fuarına katılım ve detaylı bilgi konusunda info@tubsiad.org adresine mail almaları önemle ricamızdır.
 

2017-6-2/12-52 1323
Bizi Sosyal Medya'dan Takip Edebilirsiniz.
Son Eklenen Haberler
15 Temmuz Ruhu Her Zaman Yaşayacak
Doğalgaz’ın Kalbi İstanbul’da Atacak
TUBSİAD çalışmalarını sürdürüyor
Kayseri Tİcaret Borsası Bosna-Hersek'e Geliyor
Tubsiad Ile Adana Ticaret Odasından Iş Birliği Protokolü
Adana Ticaret Odası Bosna-Hersek’e Geliyor
Türkiye ile Bosna Hersek İş Birliğini Geliştirecek
Gün BİR olma BİZ olma günüdür
Bosna-Hersekli İş Adamları Türkiye’ye Gidiyor
TUBSİAD Türkiye ve Bosna-Hersek Sosyo-Ekonomik İşbirliğini Artırıyor
Aksaray TSO Bosna-Hersek'e Geliyor
Hedefimiz Uzun Vadeli Sosyo-Ekonomik İlişkileri Geliştirmek
Türk ve Bosna-Hersekli İş Adamları Bir Araya Geliyor
Muş TSO Bosna-Hersek’e Geliyor
Güçlü İşbirliklerimize Devam Ediyoruz.
Copyright © 2019| www.tubsiad.org
Dizayn | SARAJEVO medija